Dostawa

Zamówiony towar wysyłamy za pośrednictwem platformy Envelo Poczty Polskiej lub Paczkomatów InPost.

Koszty dostawy (wysyłki) oraz proponowane formy dostawy, uzależnione są od wielkości przesyłki, rodzaju transportu oraz sposobu płatności. Aktualna cena dostawy podawana jest w trakcie składania Zamówienia.

Zamówienia o wartości powyżej 190 PLN dostarczane są, na terenie Polski, bez opłaty za przesyłkę, pod warunkiem wybrania opcji dostawy z przedpłatą.

Sklep MagicznyMotek.pl działa wyłącznie w Internecie. Nie oferujemy możliwości odbioru osobistego jako jednej ze standardowych opcji dostawy. Odbiór osobisty jest możliwy wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu. Skontaktuj się z nami pod numerem telefonu +48 502 622 496 lub adresem e-mail .

Czas realizacji Zamówienia wynosi od 2 do 14 dni roboczych, licząc od dnia złożenia i opłacenia (w przypadku wybrania opcji dostawy z przedpłatą) Zamówienia przez Klienta, chyba że w opisie Produktu lub w trakcie składania Zamówienia podano inny termin. Do czasu realizacji Zamówienia należy doliczyć czas dostawy (przewidywany termin doręczenia), który uzależniony jest od wybranej formy dostawy.

 

 OPERATOR POCZTOWY  PRZEWIDYWANY TERMIN DORĘCZENIA
 Paczkomaty InPost  D + 1 (98% przesyłek)
 Paczka24 Envelo  D + 1 (duże miasta, aglomeracje)*
 D + 2 (cały kraj)*
* pod warunkiem nadania do godziny 15-tej
 Global Exprѐs

 do 8 dni* (kraje europejskie)
 * szczegółowe terminy realizacji usługi podano w „Wykazie krajów lub terytoriów oraz przewidywanych terminów realizacji usługi GLOBAL Exprѐs”

D – dzień nadania przesyłki