Formy płatności

Oferujemy kilka form płatności za zamówienia – wybierz najwygodniejszą dla siebie:

Płatność przed wysyłką:

  • przelew – wybierając tę płatności otrzymasz od nas e-mail z numerem konta bankowego, na który należy przelać opłatę za zamówienie. Zamówienie zostanie zrealizowane w momencie wpływu środków na konto. W celu szybszej realizacji transakcji podaj numer zamówienia w tytule przelewu.
  • szybkie płatności internetowe – kartą kredytową lub szybkim przelewem w systemie Tpay.com (Transferuj.pl). Jest także możliwość dokonania płatności w systemie PayPal.
    Jest to bezpieczny, komfortowy i najszybszy sposób dokonywania płatności za zamówienie. Zamówienie zostanie zrealizowane w momencie wpływu środków na konto. 

 

Płatność przy odbiorze:

  • pobranieza zamówienie zapłacisz gotówką w momencie odbioru towaru pod wskazanym przez Ciebie adresem dostawy (Paczka24 Envelo) lub kartą w Paczkomacie. Zamówienie zostanie zrealizowane po zakończeniu procesu składania zamówienia na stronie Sklepu.
  • odbiór osobistyUWAGA! Sklep MagicznyMotek.pl działa wyłącznie w Internecie. Nie oferujemy możliwości odbioru osobistego jako jednej ze standardowych opcji dostawy. Odbiór osobisty jest możliwy wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu. Skontaktuj się z naszym Sklepem pod numerem telefonu +48 502 622 496 lub adresem e-mail sklep@magicznymotek.pl. Za zamówienie zapłacisz gotówką w momencie odbioru towaru w naszej siedzibie.

 

Kody rabatowe – podczas składania zamówienia możesz wykorzystać otrzymany od nas kod rabatowy.  Kody rabatowe posiadają okres ważności, w czasie którego możesz skorzystać z oferowanego rabatu. Kod rabatowy nie może być łączony z żadnym innym kodem rabatowym oraz innymi promocjami chyba, że regulamin danej promocji stanowi inaczej. Po upływie daty ważności, skorzystanie z kodu rabatowego jest niemożliwe.