Magiczny Motek – (z) włóczki dla dzieci

Poczuj między palcami aksamitny dotyk włóczki i z pomocą szydełka lub drutów wyczaruj z niej coś specjalnego dla siebie i swoich bliskich. Może będzie to zabawka, milutki kocyk, czapeczka lub sweterek. Magiczny Motek to miejsce, w którym znajdziesz inspiracje i wzory rzeczy, które możesz wykonać samodzielnie dla siebie, swoich dzieci lub bliskich. Znajdziesz tu także starannie wybrane włóczki i inne materiały, które pozwolą Ci realizować swoją pasję.
Zainspiruj się naszymi produktami, włóczkami i wzorami!

Sklep Internetowy Magiczny Motek

Sklep internetowy prowadzany pod adresem www.magicznymotek.pl jest własnością firmy:

ANIK Sp. z o.o.
ul. Saska 9/42,
30-715 Kraków
NIP: 6793111239;
Regon: 361464270;

Sklep internetowy Magiczny Motek prowadzi działalność w zakresie sprzedaży wyłącznie wysyłkowej artykułów pasmanteryjnych, na zasadach opisanych w Regulaminie (nie prowadzimy sprzedaży stacjonarnej).

Anna Dutkiewicz

Anna Dutkiewicz

Współwłaściciel i Autor

Witaj! Mam na imię Anna. Dzierganie na drutach i szydełkowanie to największa z moich pasji. Niemal każdą wolną chwilę poświęcam na zabawę z włóczką. Szydełkowaniem i robótkami na drutach zainteresowałam się całkiem niedawno, gdy oczekiwałam narodzin mojego synka. To właśnie z myślą o nim dziergałam maleńkie czapeczki, buciki i sweterki. Ale wpadłam na dobre, gdy odkryłam świat amigurumi – małych, mięciutkich zabawek z włóczki. Teraz moim celem jest zaszczepienie pasji szydełkowania i dziergania na drutach w każdym, kto tylko ma na to ochotę. Ale ostrzegam, to mocno uzależnia!