Informacje

Magiczny Motek to miejsce poświęcone prawdziwym pasjonatom robótek ręcznych. Bogata oferta produktowa pozwala na wybór w pełni odpowiadający indywidualnym oczekiwaniom i bieżącym potrzebom. Wśród wielu gatunków znajduje się idealna włóczka dla dzieci, na kocyki, szaliki, czapki, a także do wielu innych zastosowań. Proponujemy także ręcznie robione przedmioty, jak czapka na szydełku lub na drutach, ubranka dziecięce, rekwizyty do sesji fotograficznych czy też maskotki amigurumi.

Prezentujemy również interesujące recenzje włóczek, wyjaśniamy jak wykonać czapkę na drutach, a także dzielimy się wiedzą w postaci poradników, które umożliwiają stawianie pierwszych kroków w szydełkowaniu i nie tylko. Zdradzamy także wiele przepisów na przygotowanie fantastycznych ubrań i akcesoriów na drutach. Wiedzę przedstawiamy w przystępny i zrozumiały, także dla początkujących, sposób.

Troszczymy się o stały rozwój. Pragniemy, aby Magiczny Motek był miejscem, w którym będziecie poszukiwać inspiracji i znajdziecie niezbędne produkty do wykonania wymarzonych przedmiotów. Jednocześnie chcemy zaproponować gotowe wyroby, wykonane ręcznie na drutach lub szydełku.

Poczuj między palcami aksamitny dotyk włóczki i z pomocą szydełka lub drutów wyczaruj z niej coś specjalnego dla siebie i swoich bliskich. Może będzie to zabawka, milutki kocyk, czapeczka lub sweterek. Magiczny Motek to miejsce, w którym znajdziesz inspiracje i wzory rzeczy, które możesz wykonać samodzielnie dla siebie, swoich dzieci lub bliskich. Znajdziesz tu także starannie wybrane włóczki i inne materiały, które pozwolą Ci realizować swoją pasję. Zainspiruj się naszymi produktami, włóczkami i wzorami! 

Informacje o firmie

Sklep internetowy Magiczny Motek prowadzi działalność w zakresie sprzedaży wyłącznie wysyłkowej artykułów pasmanteryjnych, na zasadach opisanych w Regulaminie (nie prowadzimy sprzedaży stacjonarnej).

Polityka prywatności
Polityka cookie

Sklep internetowy prowadzany pod adresem www.magicznymotek.pl jest własnością firmy:

ANIK Sp. z o.o.
ul. Saska 9/42,
30-715 Kraków
tel. 502 622 496
mail:
NIP: 6793111239;
Regon: 361464270;